Práca v Protan

Vďaka prítomnosti v mnohých krajinách je práca v spoločnosti Protan vzrušujúcou vyhliadkou. Budú vás priťahovať náročné projekty a vynikajúca pracovná kultúra.

Protan je medzinárodná spoločnosť s nórskymi koreňmi. Našimi obchodnými oblasťami sú výrobky a riešenia pre strechy a membrány, technické textílie a ventilačné systémy, ako aj nórske kontraktorské činnosti.

To znamená, že môžeme ponúknuť vzrušujúcu národnú a medzinárodnú kariéru.

Naše ústredie sa nachádza v Drammen, Nórsko. Máme 700 zamestnancov, kancelárie v Poľsku a Veľkej Británii a partnerov po celom svete. Naša organizácia pozostáva z kompetentných a lojálnych zamestnancov z mnohých krajín. Veríme v jednotlivca a dávame mu príležitosť na rast a rozvoj prostredníctvom náročných a podnetných úloh. Cieľom je podporiť rozvoj kompetencií, tvorivosť a zmysel pre zodpovednosť. Máme dobré, neformálne pracovné prostredie a zameriavame sa na to, aby sme boli atraktívnym a zdraviu prospešným pracoviskom, na ktorom nedochádza k žiadnym úrazom alebo chorobe z povolania.

Štyri základné hodnoty Protanu sú: záväzok, spolupráca, kvalita a zodpovednosť. Aby ste sa k nám mohli pridať, mali by ste zdieľať tieto hodnoty.

Ponúkame náročné a vzrušujúce úlohy v dobrom pracovnom prostredí v rámci veľkej skupiny, ktorá ponúka zdravý rozvoj a kariérne príležitosti. V Protane máme dobre usporiadané pracovné podmienky, za konkurenčných podmienok, s dobrými dôchodkovými a poistnými výhodami.

Vždy nás zaujímajú kvalifikovaní zamestnanci, ktorí môžu pomôcť spoločnosti Protan dosiahnuť jej ciele.

Ak v súčasnosti neexistujú žiadne voľné miesta, ktoré by vyžadovali vašu kvalifikáciu, môžete nám poslať svoj životopis.

Aktuálne voľné miesta…. (budú doplnené nové informácie)