Technické textílie

Protan má skúsenosti a rozsiahle znalosti vo výrobe technických tkanín potiahnutých PVC. Naše výrobky z širokej škály aplikácií vyrobené z technických tkanín vyhovujú potrebám zákazníkov na celom svete - od Arktídy po tropické oblasti.

Technické textilné výrobky Protan sa vyrábajú v troch rôznych továrňach, dvoch v Nórsku a jednom v Poľsku. Môžeme sa pochváliť vysokou účinnosťou a flexibilnými výrobnými linkami.

Sídlo spoločnosti Protan a náš najväčší výrobný závod sa nachádzajú v meste Drammen. Máme tiež továreň v Nesbyene, kde je výroba z veľkej časti automatizovaná. V továrni v Poľsku vyrábame veľké kryty pre sklady, haly na spoločenské akcie a ďalšie športové zariadenia, ako aj menšie stany pre súkromné ​​osoby aj pre podnikateľský sektor.

Máme rozsiahle vedomosti o možných aplikáciách a optimálnom použití tkanín potiahnutých PVC. Protan je líder na európskom trhu, pre ktorý sú prvoradé zlepšenia a inovácie výrobkov. Okrem rôznych produktov, ktoré ponúkame ako súčasť riešení ProFenceSolutions, Protect Solutions, Hall & Storage Solutions, Oil Industry Solutions a Food & Water Solutions, vytvárame produkty a riešenia navrhnuté špeciálne pre individuálne potreby zákazníkov.

Naše technické tkaniny a spôsoby spájania vysokofrekvenčným zváraním umožňujú veľkú slobodu pri navrhovaní a výrobe inovatívnych výrobkov.
Protan je otvorený všetkým technickým inováciám vyplývajúcim z možností našich materiálov. Keď sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, zažijete veľkú slobodu pri výbere vzhľadu a riešení použitých pri výrobe výrobkov pre vaše aplikácie. To platí pre farebnú paletu, veľkosti aj pre typ prekladania použitých materiálov.

Spoločne nájdeme optimálne riešenie, ktoré vyhovie vašim potrebám.

Technické textílie

Protan má rozsiahle skúsenosti a skúsenosti s výrobou látok potiahnutých PVC, ktoré sa používajú v najrôznejších výrobkoch. Naše výrobky vyrobené z technických tkanín vyhovujú potrebám zákazníkov na celom svete - od Arktídy po tropické oblasti.

Prečítajte si viac